Jeśli chciałbyś się z nami skontaktować – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli chciałbyś się z nami skontaktować – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Żaneta Rzepczyk Żaneta Rzepczyk

Żaneta Rzepczyk - adwokat, członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Prowadzi Kancelarię Adwokacką, w ramach której świadczy pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców. Jako doktorantka w Katedrze Prawa Europejskiego przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przygotowuje rozprawę doktorską w zakresie prawa prywatnego międzynarodowego. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, spółek i cywilnym (w tym własności intelektualnej). Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Absolwentka Prawa Niemieckiego na Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie. Biegle włada językiem angielskim i niemieckim. Prywatnie obywatelka świata kochająca podróże.

Agata Socha Agata Socha

agata socha

Agata Socha - certyfikowana księgowa, nr 46984/2010. Prowadzi biuro rachunkowe obsługujące spółki kapitałowe i osobowe, średnie i małe przedsiębiorstwa oraz stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe i spółdzielnie. Kancelaria zarejestrowana w Centrum Informacji Księgowej. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie pracy w księgowości, w tym na stanowisku głównego księgowego. Specjalizuje się w prawie bilansowym. Członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Wielkopolskiego Stowarzyszenia Podatkowego. Trener i wykładowca przy realizacji projektów unijnych z obszaru aktywizacji zawodowej, doradca w zakresie opracowywania biznes planów. Wolny czas najchętniej spędza na szlakach górskich.

Marcin Smoczyński Marcin Smoczyński

Marcin Smoczyński - Twórca i szkoleniowiec z zakresu programowania i web developmentu. Programista, twórca stron internetowych i pozycjoner. Zaprojektował rozwiązania na platformę WordPress służące do automatyzacji importu danych z których skorzystało ponad 40 000 użytkowników. Wykonał i wdrożył dziesiątki serwisów webowych opartych na technologii WordPress. CEO w Zefir Studio, project manager w Grey Skies i członek poznańskiego gamedevu. Zakończył edukację na Uniwersytecie Ekonomicznym pracą magisterską o tematyce Bitcoina i technologii Blockchain. W wolnych chwilach autostopowicz i obieżyświat.

© Stworzone przez Marcina Smoczyńskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.